Rozszerzenia domen .tourism.pl oraz .atm.pl
17 grudnia 2018
Rozszerzenia domen .mail.pl oraz .mil.pl
22 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .biz.pl oraz .gmina.pl

Domena .biz.pl

Domena ta, jak sama nazwa wskazuje, kojarzy się z biznesem. Ale z tego rozszerzenia wbrew pozorom korzystają nie tylko firmy, ale i instytucje. Wynika to z faktu iż przez dłuższy czas domena ta była równie popularna i często stosowania niczym .pl .org.pl czy com.pl Rozszerzenie biz.pl zdobyło wielu zwolenników dzięki swojej krótkiej i łatwej do zapamiętania nazwie. W łatwy i intuicyjny sposób łączy się też z różnymi nazwami dzięki czemu całe nazwy strony z domeną biz.pl brzmią po prostu dobrze. Strony, które do dziś w nazwie strony posiadają biz.pl to np. firmy.biz.pl, brainstorm.biz.pl, radio.biz.pl, next.biz.pl, aoi.biz.pl, zielony.biz.pl, artus.biz.pl, pro-info.biz.pl, narzedziowy.biz.pl, rfi.biz.pl, space.biz.pl, gsm.biz.pl, logistyka.biz.pl oraz knap.biz.pl.

Domena .gmina.pl

Rozszerzenie domenowe gmina.pl Z uwagi na bardzo sprecyzowaną nazwę korzystają z niej najczęściej gminy i miejscowości różnych gmin. W połączeniu z nazwami miejscowości tworzą intuicyjną nazwę strony.  Szukając przykładów wykorzystania tej domeny z łatwością natrafiamy na takie strony jak np. biala.gmina.pl, juchnowiec.gmina.pl, chodel.gmina.pl, narew.gmina.pl, buk.gmina.pl, elk.gmina.pl, siechnice.gmina.pl, zmudz.gmina.pl oraz rudnik.gmina.pl. Gminy zakładają również konta mailowe o tym rozszerzeniu i do dnia dzisiejszego korzystają z ich nazewnictwa.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok