Rozszerzenia domen .shop.pl oraz .szkola.pl
8 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .pc.pl oraz .realestate.pl

Poniżej opisujemy domeny mniej popularne, lecz wciąż prosperujące w zakresie domen onlnie. Domena .pc.pl posiada przekaz uniwersalny dzięki czemu jej zastosowanie jest dość szerokie.

Domena .pc.pl

Domena .pc.pl to domena z której korzystają strony, które są związane z komputerami. Rynek komputerowy rośnie. Zainteresowanie branżą technologiczną stale się powiększa. Tak samo powiększa się ilość stron www, działających w sieci. Są to zarówno firmy, ale i hobbiści, którzy tym tematem się interesują. Przeszukując zasoby internetowe znajdujemy następujące strony oparte na domenie .pc.pl: elektronika.pc.pl, microsystem.pc.pl, ecs.pc.pl, prima.pc.pl, karo.pc.pl oraz multinet.pc.pl. Są to głównie firmy z zakresu komputerów stacjonarnych, serwisy komputerowe sklepy, a także fora dyskusyjne.

Domena .realestate.pl

Realestate – z języka angielskiego oznacza nieruchomości. Z domeny tej korzystają więc najczęściej firmy z branży nieruchomości, budownictwa i rynku wtórnego. Domeny .realestate.pl należą do kategorii tak zwanych domen funkcjonalnych. Domena ta wykorzystywana jest rzadziej niż popularna domena .nieruchomości.pl. Jeśli jednak dany biznes nie znalazł wolnej nazwy w rozszerzeniu nieruchomości.pl może skorzystać z domeny .realestate.pl. Chcąc podać przykład stron które wykorzystują te domenę do własnych działań śmiało możemy podać: m4.realestate.pl, gci.realestate.pl, goleniow.realestate.pl, olsztyn.realestate.pl oraz szczecin.realestate.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok