Rozszerzenia domen .pc.pl oraz .realestate.pl
3 grudnia 2018
Rozszerzenia domen .tourism.pl oraz .atm.pl
17 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .shop.pl oraz .szkola.pl

Poniższe domeny to doskonałe rozszerzenia dla szkół i branży handlowej.

Domena .shop.pl

Shop w tłumaczeniu na język polski to sklep. W związku z tym z całą pewnością większość sklepów stacjonarnych i działających w branży online będzie się więc interesowało tą domeną. Rynek eCommerce w sieci rośnie, w dużej mierze wolimy robić zakupy online niż w sklepach stacjonarnych, unikamy wtedy kolejek i a kupowane produkty możemy dostać w okazjonalnej cenie. Widząc rosnące zainteresowanie odbiorców, właściciele sklepów coraz chętniej przenoszą swoje interesy do Internetu. Przykładem sklepów które oparte są na domenie .shop.pl to np. fitness.shop.pl, crystalstone.shop.pl, green.shop.pl oraz edge.shop.pl.

Domena .szkola.pl

Jak sama nazwa tej domeny wskazuje, będą nią z pewnością zainteresowane głównie szkoły i firmy z zakresu szkoleń i szkolnictwa. Domena szkoła.pl stosowana jest w przykładach takich stron internetowych: zsjasionka.szkola.pl, kochanowice.szkola.pl, zs3.szkola.pl, krynica.szkola.pl, chemobudowa.szkola.pl, czepielowice.szkola.pl oraz nasza.szkola.pl. Jesteś dyrektorem szkoły? A może uczniem chcącym mówić w Internecie o swojej szkole? Ta domena jest dla Ciebie. Wybierz jedną z wolnych możliwości nazwania domeny wykorzystaj rozszerzenie szkoła.pl i ciesz się spersonalizowaną, domeną dzięki której twoi przyszli użytkownicy nie będą mieli problemu by odnaleźć Cię w sieci.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok