Rozszerzenia domen .shop.pl oraz .szkola.pl
8 grudnia 2018
Rozszerzenia domen .biz.pl oraz .gmina.pl
19 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .tourism.pl oraz .atm.pl

Prowadzisz firmę z branży turystycznej? Nie masz strony w Internecie, a może zastanawiasz się nad założeniem firmy w tym zakresie? Wybierając spersonalizowaną domenę z kategorii domen funkcjonalnych możesz cieszyć się prostym adresem, kojarzącym się z działalnością oraz prostą do zapamiętania nazwą strony www.

Domena .tourism.pl

Tourism to domena, którą będą zainteresowane firmy z zakresu działań turystycznych. Domena .tourism.pl cieszy się ona popularnością w swojej branży. Coraz więcej firm decyduje się na jej zastosowanie. Koszt jej rejestracji jest niższy niżeli decydując się na domene.pl. Nie ma też szczególnych ograniczeń w nazwie domeny, ilość znaków jest tożsama z ilością znaków w innych domenach. Możemy dołożyć do niej nazwę mieszczącą się aż do 63 znaków. Jednak im prostsza i krótsza nazwa tym większe prawdopodobieństwo, że nasz odbiorca zapamięta nas i nasz adres www. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę z końcówką .tourism. Jakie strony kryją się pod domeną tourism.pl? nocleg.tourism.pl oraz ludomirowo.tourism.pl.

Domena .atm.pl

Domeny .atm.pl należą do kategorii tak zwanych domen funkcjonalnych. Domeny te są wykorzystywane rzadziej niż domeny .pl, lecz cieszą się nadal popularnością. Dzięki swojej dużej uniwersalności wykorzystywane są przez różnorodne firmy, niekoniecznie mieszczące się w jednej branży. Jak np. bodex.atm.pl, progres.atm.pl, materace.atm.pl, marco.atm.pl oraz poczytaj.atm.pl.

Domena atm.pl wykorzystywana jest wśród firm o tej nazwie, a także posiadające podobne skojarzenie z tym przedrostkiem. Dopasowywanie domen do własnych nazw firm i ich profilów działalności pozwala na jeszcze skuteczniejsze dotarcie do odbiorcy i łatwiejsze pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach online.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok